Global Network RP

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Salut, adauga acum in lista ta de messenger id-ul de contact oficial al comunitatii GlobalNetwork : reteaua_global . Acest ID va sta la dispozitie , fie ca aveti probleme cu accountul dumneavoastra, fie ca doriti sa cereti relatii cu privire la comunitatea Global Network. Multumim , conducerea Global Network .

5 participanți

    Update + Curatenie totala.

    [aKa]sEnZaTzIE
    [aKa]sEnZaTzIE
    ★ Fondator
    ★ Fondator


    Mesaje : 256
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 16/01/2011
    Varsta : 28
    Localizare : Italia

    Update + Curatenie totala. Empty Update + Curatenie totala.

    Mesaj  [aKa]sEnZaTzIE Mar Ian 18, 2011 3:42 am

    Vreau sa va anunt ca am lucrat cu Mihaitza55 la server , diseara ora 20:00 se va pune update-ul .
    In ce consta acest "Update" ?
    1)in primul rand noi ne-am axat pe siguranta,securitate fata de codati si acesti imbecili care vin pe serverul nostru si fac reclama la serverele lor de 2 bani ,asa ca impreuna cu Mihai,am conceput un sistem anti hack si anti reclama de 10 stele , va asiguram ca nici un codat nu trece de el,iar cei cu reclama sa spuna adio acestui lucru Smile) .
    2)Curatenie totala
    Odata cu plecarea lui sahin[care ma cam imcomoda si incurca cei drept] , au ramas foarte multe lucri nerezolvate...ce vom face?
    I)Wipe lidere : Liderii inactivi vor primi fpk ,si se vor alege noi lideri noi cu cerere pe forum [tine-ti minte doar cei inactivi sau care au fost vazuti toata ziua pe 4gayming for primi fpk] .
    Chiar daca primiti lider,nu va mai lasam de capul vostru,o sa stau cu ochii pe fiecare factiune in special license man si cele guvermanentale[primar,pd,fbi si ng] ,asa vor fi toate la locul lor.
    II)Masinile personale : La acest punct inca nu m-am gandit , vreua sa spun nu am ajuns inca la un acord, nu stiu ce sa facem dar cred ca va fi wipe la masini !
    Motiv ? Prea multe masini,ar fi ceva dificil sa scotocesc in fiecare masina si sa iau o decizie in genul ma asta e activ , asta nu e , asa ca m-am gandit sa dam wipe la masini .
    Avantaje ?
    -peste 70 de masini personale libere ;
    -veti primi 200.000 $ pt ca v-am luato cu acest wipe ;
    -toate masinile se vor gasi in parcarea de langa Gun Shop LS .
    III)STaff nou .
    Voi alege cred cam 5-6 gamemasteri , 4-5 admini ; stiu ca sunt cam multi dar momentan vreau sa vad cine se pricepe si cine nu ,si + ca ieri va spun ca nu faceam fata 3 admini , eram bombardati cu /pm si/report chiar nu faceam fata,acum am pus si gamemasterii , se vor mai diminua problemele .
    Cei ce vor fi alesi si pe postul de gamemasteri sau admini , trebuie non stop sa raspunda la /sos si /report, cine sta si "freaca menta" , 0 Smile .
    Va vom pregati si alte surprize la capitolul gamemode,pe parcurs,momentan vrem sa rezolvam zarva care este la ora actuala ; daca aveti ceva de adaugat,utilizati Post reply .
    Va multumim pentru intelegere . ]MULTUMIRI SPECIALE : Mihaitza55 , Tary ]
    Administrator Zatz Senzatie .

    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Update + Curatenie totala. Empty Re: Update + Curatenie totala.

    Mesaj  Vizitato Mar Ian 18, 2011 9:20 am

    -veti primi 200.000 $ pt ca v-am luato cu acest wipe ;


    :O > Am dat 400k pe cheetah ! O pierdere de bani !
    Eu zic ca nu are rost Wipe la masini pers. Fiecare are masina cei care intra noi sa cumpere de la jucatori...
    avatar
    K0L
    Fan Global NeTwork
    Fan Global NeTwork


    Mesaje : 3
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 17/01/2011

    Update + Curatenie totala. Empty Re: Update + Curatenie totala.

    Mesaj  K0L Mar Ian 18, 2011 10:15 am

    api frate am dat 500k pe infernus si acu no sal mai am nu trebe wipe!!
    sTefaNNN
    sTefaNNN
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 227
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 17/01/2011
    Localizare : /gotics/Samp/GlobalNetworkTHEBEST

    Update + Curatenie totala. Empty Re: Update + Curatenie totala.

    Mesaj  sTefaNNN Mar Ian 18, 2011 10:36 am

    Da .. Sa nu se dea ma wipe la nimic!!! Fiecare sia facut un rost in joc si nu merita sa mai joace dk se da iarasi WIPE ... s-a dat de prea multe ori!
    Avant
    Avant
    Designer
    Designer


    Mesaje : 82
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 17/01/2011
    Localizare : Slanic

    Update + Curatenie totala. Empty Re: Update + Curatenie totala.

    Mesaj  Avant Mar Ian 18, 2011 11:08 am

    Eu sunt de parere ca ar trebui dat wipe.
    DaNy
    DaNy
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 66
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 17/01/2011
    Varsta : 28
    Localizare : Baia-Mare.

    Update + Curatenie totala. Empty Re: Update + Curatenie totala.

    Mesaj  DaNy Mar Ian 18, 2011 12:02 pm

    Avant a scris:Eu sunt de parere ca ar trebui dat wipe.
    [aKa]sEnZaTzIE
    [aKa]sEnZaTzIE
    ★ Fondator
    ★ Fondator


    Mesaje : 256
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 16/01/2011
    Varsta : 28
    Localizare : Italia

    Update + Curatenie totala. Empty Re: Update + Curatenie totala.

    Mesaj  [aKa]sEnZaTzIE Mar Ian 18, 2011 1:51 pm

    Nici mie nu mi-a fost asa bine sa dam wipe, dar trebuia ramasesera multe masini nefolosite , factiunile erau vraiste etc...acum este mult mai bine, nu muriti voi de la o masina ce naiba Smile
    Topic Closed

    Continut sponsorizat


    Update + Curatenie totala. Empty Re: Update + Curatenie totala.

    Mesaj  Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 28, 2024 11:47 am