Global Network RP

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Salut, adauga acum in lista ta de messenger id-ul de contact oficial al comunitatii GlobalNetwork : reteaua_global . Acest ID va sta la dispozitie , fie ca aveti probleme cu accountul dumneavoastra, fie ca doriti sa cereti relatii cu privire la comunitatea Global Network. Multumim , conducerea Global Network .

3 participanți

    Cum sa repari un butuc in care cheia intra greu

    CorleoneVito
    CorleoneVito
    Moderator Diverse
    Moderator Diverse


    Mesaje : 231
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 18/01/2011
    Varsta : 27
    Localizare : Bucuresti

    Cum sa repari un butuc in care cheia intra greu Empty Cum sa repari un butuc in care cheia intra greu

    Mesaj  CorleoneVito Dum Ian 23, 2011 3:01 am

    ndiferent ca este vorba de butucul de la usa aparamentului, cea de la masina sau de un lacat in care cheia intra extrem de greu, nu trebuie sa te gandesti la schimbarea lui. Exista o solutie foarte simpla si la indemana oricui, care nu solicita efort sau preturi foarte ridicate.

    Solutia este testata de noi si garantam ca va da roade instantaneu.

    Achizitioneaza un spray WD-40 (aproximativ 15 ron). Acesta vine insotit de un pai foarte subtire, special creat pentru a intra in locurile extrem de inguste, exact cum ar fi gaura cheii.

    Agita tubul de WD 40, introdu paiul pe gaura cheii si apasa pe butonul de pulverizare pentru doua secunde. Acolo unde este cazul si se poate (in general la usile de apartament) introdu paiul atat pe interior cat si pe exterior pentru rezultate foarte bune.

    Imediat dupa ce ai terminat, aplica putin WD 40 pe cheie si introdu-o in butuc de cateva ori.

    Produsul WD 40 se gaseste de obicei in magazine cu profil auto, hypermarketuri tip bricolaj, insa este posibil sa il gasesti si in unele supermarketuri.
    avatar
    Corleone_Vp
    Spamm Machine
    Spamm Machine


    Mesaje : 62
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 19/01/2011

    Cum sa repari un butuc in care cheia intra greu Empty Re: Cum sa repari un butuc in care cheia intra greu

    Mesaj  Corleone_Vp Dum Ian 23, 2011 12:21 pm

    Nu prea cred ca o sa folosesc chestia asta da e bine ca stiu cum
    avatar
    NarTiQuaN
    Wannabe Don
    Wannabe Don


    Mesaje : 221
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 19/01/2011

    Cum sa repari un butuc in care cheia intra greu Empty Re: Cum sa repari un butuc in care cheia intra greu

    Mesaj  NarTiQuaN Lun Ian 24, 2011 4:15 am

    nu o sa folosesk chestia asta

    Continut sponsorizat


    Cum sa repari un butuc in care cheia intra greu Empty Re: Cum sa repari un butuc in care cheia intra greu

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Iun 28, 2024 11:51 am