Global Network RP

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Salut, adauga acum in lista ta de messenger id-ul de contact oficial al comunitatii GlobalNetwork : reteaua_global . Acest ID va sta la dispozitie , fie ca aveti probleme cu accountul dumneavoastra, fie ca doriti sa cereti relatii cu privire la comunitatea Global Network. Multumim , conducerea Global Network .

    Invoiri - Cuneo Famiglia

    CorleoneVito
    CorleoneVito
    Moderator Diverse
    Moderator Diverse


    Mesaje : 231
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 18/01/2011
    Varsta : 27
    Localizare : Bucuresti

    Invoiri - Cuneo Famiglia Empty Invoiri - Cuneo Famiglia

    Mesaj  CorleoneVito Dum Ian 23, 2011 12:38 pm

    În acest topic puteti posta în cazul aparitiei unor probleme/situatii ce nu va permit a participa la anumite sedinte/antrenamente.

    Mentionez ca motivele de învoire trebuiesc sa fie întemeiate. Orice motiv sinonimic structurii: "N-am chef" nu va fi luat în considerare, iar invoiri pe motivele: "Nu ma simt bine", "Am alta treaba" vor detine câte o descriere a situatiei.
    De asemenea, nu doresc sa vad membrii invoiti stând AFK, iar la final revin sau membri care se plimba aiurea pe harta. Aceste acte vor fi categorisite ca "nesimtire", iar sanctiuniile vor fi drastice.

    Model Învoire:
    * Nick:
    * Rank:
    * Lipsesc la: sedinta/antrenament
    * Motiv învoire:


    *Daca liderul considera ca o cerere de învoire a fost postata în batjocora, acea cerere va fi respinsa fara alte comentarii, eventual se vor lua si alte masuri suplimentare cu privire la acel membru.
    *Daca liderul lipseste, în acest topic va posta subliderul.

      Data/ora curentă este: Mar Iul 02, 2024 11:41 am