Global Network RP

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Salut, adauga acum in lista ta de messenger id-ul de contact oficial al comunitatii GlobalNetwork : reteaua_global . Acest ID va sta la dispozitie , fie ca aveti probleme cu accountul dumneavoastra, fie ca doriti sa cereti relatii cu privire la comunitatea Global Network. Multumim , conducerea Global Network .

    police departament

    avatar
    messi
    Fan Global NeTwork
    Fan Global NeTwork


    Mesaje : 6
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 17/01/2011

    police departament Empty police departament

    Mesaj  messi Mar Ian 25, 2011 7:47 am

    • Nick’name:messi
    • Orasul in care locuiti:ls
    • Sexul:m
    • Varsta:13
    • Factiunea anterioara:corleone
    • De ce ati iesit din ultima factiune:de mic imi doream sa fiu in pd
    • Rank-ul ultimei factiuni:2
    • Job secundar:bus driver
    • Nick'name anterior:nam
    • Detineti toate licentele ?:nu
    • Vei respecta pe mebrii cu rank mai mare, sau chiar pe cei cu rank egal ?:da
    • Esti deacord ca trebuie sa stai in Police Department pentru minim 5 zile?:da
    • Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume?:nu
    • De ce doriti sa intrati in Police Department ?:pt ca sunt serios si are echipamente calumea
    • Ce ai de gand sa faci in Police Department ?:sa in pd am de gang sa fac rank mai mare sa fiu serios
    • Intelegeti ca suntem un departament serios, glumele si prostiile nu-si au rostul?:da
    • O poza cu /stats :nam si nu stiu so pun
    • O scurta bibliografie (minim 20 cuvinte):sunt un baiat serios si am o rugaminte la sef:sa imi accepte cererea pt ca eu nu stiu sa pun o poza.


      Data/ora curentă este: Vin Iun 28, 2024 1:39 pm