Global Network RP

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Salut, adauga acum in lista ta de messenger id-ul de contact oficial al comunitatii GlobalNetwork : reteaua_global . Acest ID va sta la dispozitie , fie ca aveti probleme cu accountul dumneavoastra, fie ca doriti sa cereti relatii cu privire la comunitatea Global Network. Multumim , conducerea Global Network .

    Obiectiv nou.

    avatar
    zaTzu'
    Fan Global NeTwork
    Fan Global NeTwork


    Mesaje : 14
    Reputatie : 2
    Data de inscriere : 17/01/2011
    Varsta : 28
    Localizare : Italia

    Obiectiv nou. Empty Obiectiv nou.

    Mesaj  zaTzu' Mier Ian 26, 2011 4:03 pm

    Vreau sa va spun ca,dorim sa achizitionam un domeniu .com sau .ro , si acest lucru necesita ajutorul dumneavoastra .
    Puteti contribui cu orice suma de bani puteti,desi de preferat este de la 2-3 euro in sus ,deoarece toate firmele spun ca,nu se poate plati sub 2 euro sau 3 ...[exemplu firma ce ne gazduieste serverul de Sa:Mp,nu poti plati sub 5 Evil or Very Mad euro ] .
    Preturile :
    -pretul unui domeniu .com cu tot cu webhost ajunge la 13.50 € DOAR ACUM pt ca il inregistram ,apoi va costa 2 sau 4 euro lunar,in functie de webhostul pe care il cumpara ;
    -pretul unui domeniu .ro , cu tot cu webhost atinge 12.00 € CU TOT cu webhost , doar la inregistrare,apoi vom plati 2 sau 4 euro depinde de webhostul pe care il achizitionam,dupa acest hop nu va vom mai cere sprijinul financiar ,doar daca vreti sa ne ajutati sunteti bine veniti .
    Eu deja am suma de 4.50 € , ne mai trebuie restul pt unul din domeniile de mai sus,desi cred ca pot scoate o sponsorizare, iar pretul sa ajunga pana la 8.50€ .
    Daca sunteti interesati sa ne sprijiniti cu o suma intre 2 si 4 € , va rugam lasati un reply mai jos si va vom contacta de pe id-ul oficial [reteaua_global@yahoo.com] .

    Nick :
    Cu ce suma pot sprijini comunitatea :
    Retea :


    Va multumim.

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 28, 2024 1:41 pm