Global Network RP

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Salut, adauga acum in lista ta de messenger id-ul de contact oficial al comunitatii GlobalNetwork : reteaua_global . Acest ID va sta la dispozitie , fie ca aveti probleme cu accountul dumneavoastra, fie ca doriti sa cereti relatii cu privire la comunitatea Global Network. Multumim , conducerea Global Network .

2 participanți

    Best Deagle Master

    avatar
    Robert
    Wannabe Don
    Wannabe Don


    Mesaje : 106
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 17/01/2011

    Best Deagle Master Empty Best Deagle Master

    Mesaj  Robert Lun Ian 17, 2011 8:33 am

    Acest eveniment se va desfasura o data in saptamana si are ca scop determinanarea celui mai bun (experimentat) Deagle Master al acestei saptamani.Numarul constant de participanti este 16 sau 24.(Daca nu se aduna cei 24 doritori de a participa la acest eveniment,atunci acesta va fi redus la 16 prin eliminarea catorva persoane care vor fi in plus.In cazul in care nu se aduna 16 participanti,evenimentul va fi anulat).Consta in dueluri 1 vs 1 (Daca oponentul pierde,nu se va mai intoarce.Castigatorul trece in faza urmatoare)

    Principalele lucruri pe care trebuie sa le insuseasca un participant la evenimentul "Deagle Master":

    • Evenimentul se va desfasura in orasul Las Venturas in unul din depozitele sau pe acoperisurile cladirilor.
    • La aceasta competitie are dreptul sa participe orice doritor. (Civili,Membri ai Factiunilor,Mafiilor,Gang-urilor,Membrii Serviciului TCC,Admini)
    • La eveniment se prezinta doar persoanele acceptate.(Nu avem voie de spectatori,nu rugati degeaba sa fiti prezenti)
    • Daca nu va prezentanti la eveniment la ora fixa a inceperii acestuia,veti fi descalificat de la el.
    • Armele la eveniment se vor inmana aici pe loc.(La intrarea pe teritoriul Serviciului TCC veti fi dezarmati)
    • Sunteti rugati sa pastrati linistea in timpul unui duel,pentru ca cei 2 participanti sa se poata concentra.(In cazul tulburarii linistii in timpul evenimentului,participantul va fi descalificat)
    • Inaintea unui duel nu aveti dreptul sa folositi /usedrugs (Descalificare automata)
    • Folosirea Joypad-ului, Esc/alt*tab,aim sau C/ctrl shooting va fi pedepsita prin excluderea participantului din competitie. (Adversarul acestuia va fi declarat castigatorul duelului)
    • Categoric interzisa orice replica de gen : "Are lag","E codat,are s0beit","/report /ad mai repeta te rog,etc","Asta e,ai pierdut" "Il spun mamei" etc.etc. (Invatati-va sa pierdeti)
    • Participantii care deranjeaza mersul evenimentului,vor fi automat descalificati.
    • Interzisa jignirea si cearta intre participanti in timpul evenimentului.(Vinovatul risca descalificarea)
    • Urmati absolut orice ordin al organizatorului (Organizatorul evenimentului "Best Deagle Master).Nesupunerea va duce la excluderea din aceasta competitie.
    Contact:Robert_Cristian


    Ultima editare efectuata de catre Thickskull in Lun Ian 17, 2011 11:46 am, editata de 2 ori
    [aKa]sEnZaTzIE
    [aKa]sEnZaTzIE
    ★ Fondator
    ★ Fondator


    Mesaje : 256
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 16/01/2011
    Varsta : 28
    Localizare : Italia

    Best Deagle Master Empty Re: Best Deagle Master

    Mesaj  [aKa]sEnZaTzIE Lun Ian 17, 2011 11:41 am

    Va fi organizat la sigur, te contactez eu .

      Data/ora curentă este: Sam Sept 28, 2024 11:52 am